مقالات

مجموعه مقالات سایت.

 نمایش:
 • بهترین روش رفع سیاهی استیل بهترین روش رفع سیاهی استیل ( ۱۴۰۲/۱۰/۲۳)

  بهترین روش رفع سیاهی های استیل چیست؟ به پیشنهاد ما، ژل پاک کننده استنلس استیل بهتاب شیمی، بعنوان جایگزینی موثر برای اسیدشویی !

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل بهترین روش زدودن کبودی های استیل ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  به پیشنهاد ما، ژل پاک کننده استنلس استیل بهتاب شیمی، بعنوان جایگزینی موثر برای اسیدشویی !

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل اسپاتر جوش چیست؟ ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  Spatter نام انگلیسی جرقه های مذاب است. اسپاتر های سرد شده به شکل زائده هایی دیده می شوند که در سطح فلز پراکنده شده اند.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل الزامات HSE در مورد آنتی اسپاتر ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  در این پادکست مدیرعامل شرکت بهتاب شیمی، آقای مهندس کرمی، توضیحات کافی در مورد ارتباط آنتی اسپاتر و سلامتی جوشکار بیان کرده اند. که برای مسئولین HSE کارخانه های صنایع فلزی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل چطور عمر تجهیزات جوش CO2 را افزایش دهیم؟ ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  جوشکاری به روش MAG ، به جوش CO2 یا جوشکاری با تورچ معروف است. هرجا تجهیزاتی باشد، تعمیر و نگهداری هم مهم است. البته ما اینجا به تعمیر کاری نداریم و بیشتر درباره نگهداری و اینکه چطور عمر تجهیزات جوش CO2 را افزایش دهیم حرف می زنیم.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل تفاوت اسپری جوشکاری و اسپری آنتی اسپاتر جوش ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  هم آنتی اسپاتر و هم اسپری تست جوش موادی هستند که در فرایند جوشکاری در صنایع فلزی (مثل ماشین سازی و سوله سازی) استفاده می شوند. اما بعلت اینکه به هر دو ماده در زبان محاوره ، اسپری جوشکاری گفته می شود، تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از اشتباه، به تفاوت اسپری تست جوش و اسپری آنتی اسپاتر جوش، و البته ربط آنها به هم اشاره کنیم.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل ویدئوی آزمایش عملکرد آنتی اسپاتر در فرایند جوش CO2 ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  ما در تیم فنی و فروش دیمکو، بعنوان شرکت ارائه دهنده راهکار های بهینه سازی فرایند ساخت در صنایع فلزی، برآن شدیم تا آنتی اسپاتر بهتاب شیمی را باز هم مورد آزمایش عملکرد قرار دهیم تا با سایر آنتی اسپاتر های مورد استفاده در بزگترین ماشین سازی های کشور مقایسه شود.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل تفاوت اسپری تورچ و آنتی اسپاتر سطح ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

   در برخی روش های جوشکاری، هیچوقت پاششِ جرقه های جوشکاری را نمی توان کاملا از بین برد. در نتیجه بهترین راهکار حفاظت تجهیزات و قطعات برای جلوگیری از چسبیدن آنها است. اغلب در صنایع آنتی اسپاتر را به عنوان اسپری تورچ می شناسند. اما آیا تا به حال از خود پرسیده بودید آیا اسپری آنتی اسپاتر مناسب سطح و خط جوش هم وجود دارد؟

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل فواید آنتی اسپاتر نانو ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  ممکن است شما هم عبارت هایی مانند نانو تکنولوژی ، فناوری نانو ، نانو ذرات را شنیده باشید. اما تفاوت مواد ساخته شده با تکنولوژی نانو با سایر محصولات مشابه در چیست؟ و چه فوایدی دارند؟

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل حضور بهتاب شیمی در نمایشگاه فولاد اهواز ۱۴۰۰ ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد مصرفی صنعت فولاد، از ۱۷ الی ۱۹ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت های بزرگ صنایع فلزی و تولیدکنند های مقاطع فولادی حضور داشتند.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل مصاحبه رادیویی با مخترع و بنیانگذار کارخانه بهتاب شیمی ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  پاشش جرقه در روش های مختلف جوشکاری به اطراف خط جوش اجتناب ناپذیر است. جرقه ها ذراتی از مذاب و الکترود هستند که در اطراف سطح کار پاشیده شده و عیوب ظاهری و متالورژیکی را به همراه دارند.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل نحوه کارکرد مایع آنتی اسپاتر و محافظ ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  یکی از مهمترین اقدامات پس از جوشکاری پاکسازی جوشکاری است ؛ حین جوشکاری، هنگامی که سطح فلز در معرض جرقه ها قرار می گیرد، آنتی اسپاتر یک مانع یا آستر را در اطراف قطعه ایجاد می کند. جرقه ها که به این مانع می رسند، سر می خورند و جدا می شوند و سطح فلز از جرقه های جوشکاری (اسپاتر ها) محافظت می شود.

 • بهترین روش رفع سیاهی استیل تاثیر آنتی اسپاتر روی کیفیت جوش ( ۱۴۰۲/۱۰/۰۲)

  کیفیت جوش از مهم ترین نگرانی های صنایع فلزی ست. چرا که غالبا فرایند جوشکاری بیشترین سهم عملیات را به خود اختصاص می دهد.


۱۴۰۰/۰۹/۱۹ | بازدید: 575 | 1639159603