خانه » پیوستن به شبکه نمایندگی بهتاب شیمی

پیوستن به شبکه نمایندگی بهتاب شیمی

دریافت نمایندگی فروش آنتی اسپاتر_

تیم مارکتینگ شرکت بهتاب شیمی برای توسعه جغرافیایی فروش، از شما دعوت می کند تا با پیوستن به شبکه نمایندگی از مزایای فروش محصولاتی منحصر بفرد با میزان رقابت کم و میزان ضرورت بالا بهره مند شوید. (دعوت نامه دریافت نمایندگی فروش آنتی اسپاتر جوشکاری و سایر محصولات کارخانه را از انتهای همین مطلب دانلود کنید)

← محصولات بهتاب شیمی را بیشتر بشناسید

بازار های هدف: کارخانه ها و کارگاه های صنایع فلزی و سوله سازی بزرگ، متوسط و کوچک، ماشین سازی های متوسط و بزرگ ، و همچنین بازار خرده فروشی ملزومات مصرفی جوشکاری می باشد. ضمنا هر کارگاه و کارخانه ای که سر و کار با فلزات داشته باشد و دارای فرایند های جوشکاری به روش های مختلف باشد، در حد ضرورت بسیار بالایی، نیازمند محصولات بهتاب شیمی می باشد.

با توجه به اینکه کارخانه های صنایع فلزی ، ماشین سازی و سوله سازی به انگیزه کاهش دادن هزینه های پروژه، به شدت راغب به استفاده از آنتی اسپاتر هستند، بنابراین جزء دریافت نمایندگی های پر سود تلقی می شود.

ضمن اینکه شرکت بهتاب شیمی، حمایت های بی بدیلی را در زمینه آموزش فروش و کمک به نمایندگان برای ایجاد سیستم بازاریابی منسجم و هماهنگ انجام خواهد داد. قیمت گذاری نیز به روشی خوب و سیستماتیک طراحی شده است تا سیاست های بازار و منافع همه همکاران به شکلی متعادل حفظ شود.

شرکت بهتاب شیمی به اجرای شبکه نمایندگی طبق اصول روز معتقد است و به همین منظور از یک تیم مشاور حرفه ای در زمینه برندینگ و ایجاد سیستم های فروش و بازاریابی کمک گرفته است و تاکنون به هدف های بنا نهاده شده دست یافته است. بنابراین می توانید مطمئن باشید که یک همکاری دراز مدت با اصول علمی بازاریابی در انتظار شما است!

امید داریم که بتوانیم با تبادل دانش ، عملکرد هماهنگ ، پوشش و حمایت یکدیگر، گردش مالی خوبی روی محصولات با برند بهتاب شیمی رقم بزنیم. در صورت تمایل به پیوستن به شبکه نمایندگی بهتاب شیمی ویدئوی زیر را که بزودی آپلود خواهد شد مشاهده نمائید.

ویدئوی آقای راد، مدیر مارکتینگ و بین الملل بهتاب شیمی

برای دانلود دعوت نامه دریافت نمایندگی فروش آنتی اسپاتر جوشکاری و ژل پاک کننده استیل ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.

لینک فرم پیوستن به شبکه نمایندگی بهتاب شیمی

به امید موفقیت های بیشتر در تجارت و زندگی

از طرف تیم مارکتینگ شرکت بهتاب شیمی