خانه » مایع آنتی اسپاتر و محافظ

مایع آنتی اسپاتر و محافظ

مایع آنتی اسپاتر و محافظ

این مایع جزء ملزومات جوش و برش می باشد که در محل های مختلف و قطعاتی که به هر نحوی در معرض پاشش ها و جرقه های حاصل از جوش و برش قرار دارند، مورد استفاده قرار میگیرد تا سلامت و طول عمر مفید هر چه بیشتر قطعات را در برگیرد. موارد مصرف آن شامل: قطعات فیکسچرها و کلیه ادواتی که در نزدیکی محل جوشکاری قرار دارند و به خصوص در فرایندهای جوشکاری، در روی خود قطعه کار به جهت جلوگیری از چسبیدن این پاشش ها و جلوگیری از عیوب ظاهری و یا متولوژیکی ایجاد شده در سطح و شبکه کریستالی فلز مبنا مورد استفاده قرار می‌گیرد.


لازم به ذکر است که آنتی اسپاتر تولیدی در این شرکت دارای خواص و کیفیت فوق العاده بالایی، در جلوگیری ازچسبیدن این پاشش ها به سطوح و جلوگیری از آسیب رسانی آنها به موارد گفته شده می باشد. ماده فوق در نوع پایه آب در جهت انواع جوشکاری در حالات دستی و رباتیک و نیز در فلزات حساس به پاشش و سطوح شیشه ای و پلاستیکی و… تولید شده است و به عنوان یک راه حل موثر و قطعی در جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر اسپاتر ها  می باشند.


این مایع، پایه آبی و فاقد سیلیکون است که با توجه به داشتن افزودنی های خاص برای جلوگیری از چسبندگی ذرات فلزی مذاب در عملیات جوشکاری، طراحی و تولید می‌گردد.